Proč zvolit žárovku H7 od značkového výrobce

Proč zvolit žárovku H7 od značkového výrobce

Žárovka do předního světlometu je nejrozšířenější výrobek v automobilovém průmyslu. Všichni výrobci, kteří na trh autožárovky dodávají, musí dodržet stanovené parametry. Tak zní regule zákona, ovšem ta se opírá pouze o základní veličinu, a tou je světelný tok. Nesmí výrazně překročit 1500 lumen, jinak by zdroj nebezpečně oslňoval protijedoucí řidiče. Ostatní vlastnosti jsou libovolné a tím se zákazník dostává mnohdy do začarovaného kruhu hledání ideálního výrobku, připomínajícího jehlu v kupce sena. Tou hromadou sena je přehršel různých producentů a stovky druhů žárovek. Jak se v nich vyznat a čemu dát přednost?

jízda v tunelu

Důvěřujte ověřené značce

Výhody značkových výrobků vyplývají z dlouhodobého vývoje na trhu. Čím déle firma v této oblasti působí, tím více získává zkušeností a může se v tvorbě inovací vyvarovat chyb. Má také větší rozsah možností při výrobě a může si dovolit i přes špičkovou jakost nasadit velmi rozumnou cenu. Jistě tedy není náhodný jev, že společnost Osram získala za desítky let dobré renomé díky spokojeným zákazníkům, a především jejich důvěru. Žárovky H7 Lightpark této značky patří k nejprodávanějším na celém světě.

Máte na výběr více typů

Dnes nejsou řidiči odkázáni na jediný typ autožárovek, jakýsi univerzální standard. Podle způsobu jízdy a provozu vozidla v denních či nočních hodinách se můžete rozhodnout, zda upřednostnit výrobek s dlouhou životností (a méně častou výměnou žárovek ve světlometu), nebo přejít na typ pro větší pohodlí a bezpečnost.

jízda po dálnici

Například model Osram Ultra Life poskytuje až čtyřletou záruku a teoreticky vydrží svítit pět až šest let. Nemůžete však od něj očekávat mimořádný světelný výkon. Naopak typy Night Breaker a Cool Blue Intense s vyšším jasem a výraznějším kontrastem mají životnost výrazně kratší, ale řízení vozidla je mnohem komfortnější a snižuje se tím i pravděpodobnost vyhrocené dopravní situace a těžké autonehody.

3.5/5 - (6 votes)
Comments are closed.