Design studio Praha.

Design studio Praha.

Design studio Praha

Horáčkovi obývali celá léta dvoupokojový byt. Měli dceru, která měla svůj pokojík, Horáčkovi tedy museli v obýváku každý večer rozkládat gauč na přespání. Po letech je ranní zastýlání postelí v chvatu odchodů do práce přestalo bavit, takže obývací pokoj je odpoledne vítal rozestlaným gaučem. Už se zastlávalo, pouze na sváteční dny, nebo před příchodem návštěv. Jak šel čas, jejich Klára odešla za svým přítelem. Pan Horáček byl sice celý naměkko a dlouho doufal, že se Klára domů vrátí, ta jen občas zaběhla na návštěvu. Takže jednoho večera, kdy byl pan Horáček dobře naladěn chutnou krmí a dvěma lahváči k němu přisedla praktičtější polovička a nakousla dost ožehavé téma. „Podívej se, jak tu žijeme. Sedíme na rozestlaném gauči, ten už dosluhuje, za chvíli se rozpadne a vedle je prázdný pokoj po holce. Uděláme si tam konečně po letech ložnici. Pořádně se vyspíme a pokoj bude uklizený.“

ložnice

Dobrá nálada se rázem vytratila a pan Horáček začal oponovat, že se Klára vrátí, že není nic třeba měnit, že na to nejsou peníze. Jeho žena, ale měla na všechno argument, dokonce předvedla stav jejich účtu, kde měli nějakou částku naspořenou. Hádky a křik byly od té doby u nich doma na denním pořádku. Až do jisté středy, kdy se paní Horáčková vrátila z práce celá rozjařená. „Podívej, táto, už to mám. Mirka z práce mi dala skvělý tip na Design studio Praha.

pracujeme

dala skvělý tip na Design studio Praha.

Já s nimi všechno, domluvím, zařídím, nemusíš se vůbec o nic starat. Ani o dokoupení nového nábytku, stěhování, prostě o nic!“ Její choť chvíli zíral, v hlavě lovil nějaký argument, aby mohl oponovat, ale nakonec jen mávl rukou a svalil se do rozestlaného gauče. „Fajn, starej se, zařiď si to, jak chceš a se mnou nepočítej!“ Na to právě paní Horáčková čekala a začala hned jednat. Spolu se zkušenými designérkami nebyl problém všechno domluvit, navrhly, co z nábytku zůstane, co je třeba obměnit, doplnit, společně vybraly vhodné kusy a zařídily stěhování. Prostě paráda. Ze změny bytu měl nakonec nefalšovanou radost i pan Horáček, byl rád, že je po všem a nemusel se ničeho účastnit.

Comments are closed.