Dokažte sobě a ostatním, že na to máte

Dokažte sobě a ostatním, že na to máte

Oplývat talentem „na všechno“ a být ve všem nejlepší – zpravidla není lidské. Každý člověk je dobrý v něčem jiném a díky tyto rozmanitosti se při skupině lidí, kteří disponují různými schopnostmi můžete sami přesvědčit, jak je spolupráce důležitá k uskutečnění výhry. Přesvědčit se o tom na vlastní kůži můžete při escape games Pardubice Enigma Escape, kde společně s vašimi přáteli budete stát před otázkou, jak z místnosti uniknout a uhodnout správnou odpověď na danou hádanku.

únikový východ

Zúčastněte se i vy tyto novodobé zábavy a rozšiřte si vaše obzory, protože možná přijdete na to, že v řešení hlavolamů jste naprostými mistry.

Místnost Enigma a její tajemství

Důkazem toho, že zábava na vás čeká v každém věku je místnost zvaná Enigma, ve které si můžete zahrát 2 hry o únik. Při výběru Samary se budete muset opět pustit do pátrání po kazetě, jak tomu bylo ve filmu Kruh a odhalit, proč po sobě opět zanechává stopy mrtvých obětí. Tento hororový námět je oblíbený u mnoha lidí, a to i v případě, že film s dívenkou Samara nikdy neviděli.

Pokud se ovšem rozhodnete vyzkoušet si tuto hru i vy, podívejte se na něho ještě z pohodlí domova, protože disponuje mnoha detaily, které vám můžou pomoci.

otisky prstů

Druhou hrou, která vás nepochybně osloví – je příběh ztraceného agenta. Dvojitý agent je detektivkou, kterou nebude snadné rozlousknout. Nemějte ovšem strach z výzvy a pokuste se pátrat po stopách zločinců, kteří za jeho zmizením stojí. Tato hra vás svým průběhem nejen pobaví, ale i v mnoha ohledech překvapí.

Sledujte čas – není ho na rozdávání

Na hru budete mít pouze několik minut vašeho času. Důvod, proč tomu tak je, je zvýšit napětí a pomoct vám rychleji přemýšlet a jednat v situaci pod tlakem.

Nenechte se ovšem nijak rozhodit, protože budete mít dostatek prostoru k tomu, abyste našli všechny schované kódy a krůček po krůčku se přiblížili vašemu cíli zvítězit a odejít z místnosti jako tým, který se s hádankou popral více než úspěšně.

Comments are closed.