Nabízíme velice krásné a kvalitní oblečení za skvělou cenu v našem second handu!

Nabízíme velice krásné a kvalitní oblečení za skvělou cenu v našem second handu!

Second hand je všeobecný výraz pro použitý výraz, tzv. „z druhé strany“ a nejpřirozenější způsob získávání prostředků na dobročinné účely. Peníze získané od nákupčích v second handu putují například na pomoc při přírodních katastrofách a válečných konfliktech po celém světě. Second hand je také velice ekologický! V celé Evropě a USA se denně nasbírají tisíce kamionů použitých oděvů. Toto obrovské množství by jinak skončilo na skládkách. Bez recyklace textilu by se množství komunálního odpadu zvýšilo o 10 %. Second hand dalším využíváním existujících výrobků šetří životní prostředí, suroviny a energie.

pánské triko

U nás v Hlinsku je třeba úplně nový second hand a věřte mi, že tam kolikrát najdu ty nejlepší věci, jaké se v Hlinsku dají vůbec sehnat! Třeba nedávno jsem tam udělala nákup asi za 1300 a nakoupila si nádhernou džínovou bundu, dvoje kraťasy, a ještě takové opravdu moc hezké tričko. Všechno oblečení je navoněné, nepoškozené, jako nové. Můžete tam najít spoustu krásných triček, bund, svetrů, ale dokonce i krásných bot od botasek až po kozačky. Nakoupila jsem tam víc tílek, než třeba v minibazaru nebo u Vietnamců. Také právě bundičky mě hodně překvapily, jaké krásné, nepoškozené a pouze za 300,- jako nové které byste si koupili normálně třeba za 2000!!

pánské košile

Co prodáváme my?
Náš pánský second hand je pánský, dámský i dětský, dnes se ale zaměříme na pány! Máme v něm širokou škálu různých věcí od trika k džínům až po čepice. Najdete v něm spoustu krásných pánských triček, které jsou jako nové! Dále pak spoustu krásných džínů, trenky, mikiny, košile. Také prodáváme dětské oblečení pro chlapce, a to různé džíny, trika s různými obrázky a nápisy, košile, vesty pro úplně nejmenší děti, batůžky. Můžete si vybrat mezi všemi velikostmi, a to z velikostí – S, M, L, XL, XXL. Myslím si, že na to, jak hezké oblečení si u nás můžete zakoupit, tak jsou ceny opravdu velice skvělé a nízké!

Comments are closed.