Skvělá zábava na párty

Skvělá zábava na párty

Blíží se ve vaší rodině nebo u vašich přátel a kamarádů oslava narozenin Vaskouzelnik či jubilea? A přemýšlíte, čím jubilantovi udělat radost, ale ne ledajakou? Nekouří, nepije, abyste mu koupili dovolenou na Maledivách – na to zase nemáte vy dostatečnou hotovost. Nápady se míjejí, a ne a ne přijít na to pravé. Máme pro vás tip, na který jen tak někdo nepřijde a vy budete za hvězdu – samozřejmě jako darující, protože hvězdou by měl být oslavenec. A tomu přičarujte kouzelníka!

oslava narozenin

Jen si představte, jak se scházíte, neznáte všechny pozvané, zábava tak trochu vázne. Většinou se přítomní uvolní až po pár skleničkách, ale zde není třeba čekat na sílu alkoholového opojení. Najednou se ve dveřích zjeví z čista jasna kouzelník a zavítá přímo k oslavenci. Samozřejmě, že jste svého pozvaného hosta nejprve řádně instruovali. Představí se všem a započnou kouzla. Nejdříve začíná u té nejhlavnější osoby, kterou rázem vtáhne do děje. Jsou-li přítomné děti, věřte, že se hned seběhnou kolem tajuplného mága a čekají, kdy začne vytahovat králíky z klobouku.

magie nápis

Ale tento kejklíř nečaruje se živými holoubaty, ani netahá králíky z klobouku. Nebojte se, ale ani děti nebudou ochuzeny o zvířátka. Ale k tomu se ještě dostaneme. Kouzelník vtáhne všechny přítomné do hry a nenápadně je zabaví vzájemnou spoluprací. Budou se bavit skutečně všichni. A prolomí se tak ledy. Společnost bude rozjařilá, z každé strany se bude ozývat smích a veselí, někdy i rozpaky, protože nebudou věřit tomu, co uvidí na vlastní oči. Budou kouzlit spolu s čarostřelcem, spolu s předměty, které mu třeba i zapůjčí. Mikromagie nadchne každého přítomného.

A děti? Těm kouzla a čáry jsou vlastní. Dětská fantazie nezná hranic. Budou šťastné, protože se ocitnou ve svém vlastním světě, a navíc jim kouzelník vyčaruje berušku, myšku, hafana, opičku, medvídě anebo kočičku anebo zvířátko, které se kdysi vysnily.

Comments are closed.