Svěží bazén

Svěží bazén

Zahradní bazény do země jsou velmi kvalitní a taky vypadají na pohled více pěkně než bazény, co stojí nad zemí. Tedy alespoň mě se více líbí zahradní bazény do země, které jsou i více praktické. Já sama mám doma taky zahradní bazén v zemi a vždycky jsme to tak chtěla. Mám totiž velmi nemilé vzpomínky na bazény, které byly nad zemí. Když mi bylo asi sedm let, tak jsme dostali na zahradu krásný nový bazén. Sice byl malý, ale nám dětem velmi stačil a měly jsme z něj tak velkou radost, jako nikdy předtím. Je to jasné, že malé děti milují bazény. Ale byl to bazén nad zemí, a ne zahradní bazén do země. Jenže nám dětem to vůbec nevadilo a vystačily jsme si s tím. Jenže jsme pak jednou utíkala po zahradě a zakopla jsem. No a co se nestalo! Obličejem jsem spadla na rok bazénu a nehoda byla na světě. Měla jsem zlomený noc a rozbité čelo. Dodnes mám viditelné jizby.

Bazénové osvěžení.

Na čele má tři stehy a řeknu vám, že to byla úplná katastrofa. Už nikdy jsem pak do toho bazénu nešla. A když si pak měsíc na to udělal i bratr úraz, tak bazén rodiče ihned zrušili a já se jim ani nedivím. Zahradní bazény do země jsou prostě lepší, ale na ten jsme si museli ještě nějakou dobu počkat. Ten jsme měli až dva roky potom. Když jsem ten rok potom v létě neměli doma žádný bazén, tak to léto bylo o ničem.

V létě jsou bazény prima.

Prostě bazén nám hodně chyběl a já jsem si říkala, že ho prostě chci. A tak jsem s bratrem naše rodiče přemluvila, abychom si bazén pořídili. Naštěstí tedy souhlasili, ale měli podmínku, že bazén bude zapuštěný do země. A nám dětem to bylo úplně jedno. na úraz jsme zapomněla, a tak bazén byl pro mě číslo jedna. Zahradní bazény do země jsou ale fakt nejlepší. Vypadají lépe a my děti jsme do něj alespoň lépe skákat a já jsem pak žádný úraz neměla. a nikdo další taky ne. Bazén tam je stále, i když má kosmetické vady, ale stále slouží. Bazény do země vám jistě mohu jenom doporučit. Nebudete litovat.

Comments are closed.