Těžíme Siacoin

Těžíme Siacoin

Někdo se už chytá za hlavu, zase další kryptoměna? Kolik jich ještě bude? Kdo se v tom má vyznat? Pravdou je, že digitálních měn je dobře přes 700, vznikají a také zanikají. Nejvíce se na trhu drží Bitcoin a o něco mladší virtuální poklady. To ale neznamená, že i mladší verze nemohou zažít svoje boom a těžařům přinést finanční úspěch. Stěžejní charakteristikou kryptoměny je blockchain, který zajišťuje transakce v síti. Na určitém základě jednoho z několika typů ověřovacího protokolu se vytváří tak zvané bloky.
farma na kryptoměnu
Ty prakticky obsahují všechny důležité informace a na obsahu úplně nového se musí všichni těžaři shodnout, pokud se tak stane, matematika zapracuje, vzniká nový blok a zařadí se do ostatního řetězce. Celé toto provázání se jmenuje blockchain. Ovšem jakmile se zapojí k ostatním blokům, tak již nelze ho nijakým způsobem upravovat, co obsahuje, to tam bude navždy zpečetěno. A tak těžíme různé měny, které se v podstatě dolování moc nemění, ale ve věku, názvu, ceně nebo jiných kritérií ano. Velmi mladou měnou je od roku 2015 Siacoin. Ovšem i za svůj mladý věk zažila růst, pád a kdo ví, možná se ještě projeví tak, že budeme překvapeni. Pokud bychom chtěli zjistit více o jejím působení a těžbě, tak nám může poskytnout některé z informací.
Kohoutek Peníze

Jaké jsou vlastnosti virtuálních měn?

  1. Decentralizace je snad na prvním místě, proto jsou tolik oblíbené. Žádná vláda nebo instituce, jako jsou například banky, nad nimi nemají moc, nemohou je spravovat ani s nimi nijak nakládat.
  2. Nemůže dojít na základě blockchainu k nějakým podvodům. Veškeré transakce se zde zaznamenávají. Nejsou vedeny pod jménem, ale čísly.
  3. Nižší poplatky za transakce, než máme u své banky.
  4. Rychlé transakce z jednoho státu do druhého, jsou proveditelné vcelku rychle a bezpečně.

Piktogram Měna
I přes pády a pokles jsou zaznamenány úspěchy. Pokud to nezkusíme, tak si později můžeme vyčítat, že jsme do toho tenkrát nešli. Kryptoměnu přece nemusíme jen těžit, ale také nakoupit nebo ji směnit. Vždy bychom ale měli investovat jenom tolik, abychom nemuseli vyhlásit osobní bankrot, pokud by naše odhodlání nevyšlo.

Comments are closed.