Erotické masáže pro rozkoš, zdraví a krásu

Erotické masáže pro rozkoš, zdraví a krásu

Erotické masáže Praha se mohou stát významným pomocníkem ve zlepšení kvality našeho života. Mohou prolomit bariéru studu a některých traumat, které máme již dávno za sebou, a jsou dosud nezpracovaná, hluboko uložená v našem podvědomí.

Každý blok nám odebírá energii, je něco jako pijavice, která parazituje na naší osobnosti, a čím více jich odstraníme, tím kvalitnější a zdravější život budeme žít.

Víte, že erotické masáže mohou významně přispět i k posílení imunity a k eliminaci tzv. cytokinové bouře, která může vyvolat i fatální reakci na infekci patogenními bakteriemi či viry? Je to silná zbraň, která kromě slastného orgasmu může přispět k prodloužení života a k jeho vyššímu levelu. Život je totiž jen hra a kdo je dobrý hráč, ten zná jeho tajemství.

Jedním z tajemství života je také centrum lidského těla. Všimněte si, že se někdy používá termín o centru dění v souvislosti s „pupkem světa“. O pupku se hovoří jako o místu s největším vlivem na veškeré okolnosti popisovaného děje a pupek je také místo, jemuž byste měli věnovat pozornost nejen vy, ale i vaše intimní masérka.

Až budete sdílet intimní soukromí s masérkou v erotickém salónu, zkuste ji požádat, aby se mimo jiné věnovala i vašemu pupíku. V jeho středu se totiž nachází velmi intenzivní erotogenní zóna, která umocní vyvrcholení neuvěřitelným způsobem. Je to dáno citlivými nervovými vlákny, která souvisí se zásobením těla živinami a energií od matky v době, kdy byl plod vyživován pupeční šňůrou.

ženský pupík

Když se na lidskou postavu zaměříte blíže, zjistíte, že pupík se také nachází v samotném středu, v těžišti těla, je to proto, aby živiny mohly putovat do všech tělesných periferií rovnoměrně.

Drážděním pupíku dokážou vyvrcholit muži i ženy, můžete tímto způsobem navodit i tzv. celotělový orgasmus, tedy mnohem silnější vrchol rozkoše, než jen takový, který souvisí s genitáliemi. Celotělovými orgasmy se také zabývá tantra a jóga, která některými cviky tuto oblast břicha energeticky odblokuje.

pupík s piercingem

S pupíkem, jako s erotogenní zónou můžete experimentovat i doma v intimním vztahu s partnerkou či partnerem, můžete tímto způsobem zvýšit kvalitu vztahu i v souvislosti s eliminací blokád prožitků v prenatálním období či v raném dětství, kdy na nás neblaze působily různé negativní stresující vlivy, jako např. nevhodná strava, napjaté mezilidské vztahy v našem okolí, které podvědomě vnímáme, anebo některá dogmata životního stylu, uzavřená v genech našeho těla jako tzv. dědičný hřích.

Comments are closed.