Jak stáhnout písničku z YouTube do PC

Jak stáhnout písničku z YouTube do PC

Není pochyb o tom, že YouTube je v dnešní době jednou z nejnavštěvovanějších internetových stránek. A není divu. Najdeme zde videa prakticky na jakékoliv téma. Ať už nás zajímají počítačové hry, pěstování rostlin, kutilství, vaření, či cokoliv jiného, vždy zde najdeme nějaké video, které nás bude zajímat.

Samozřejmě zde nenajdeme pouze informativní videa. Velmi často tento server slouží také k poslouchání písniček. Jistě, i zde se jedná o video, obvykle o oficiální klip, nějaké vhodné pozadí, či text písně, avšak to neznamená, že ji nemůžeme mít jako kulisu.

youtube2

Někdy se nám pak tato písnička tak líbí, že si ji chceme uložit. To nám totiž umožní pustit si ji kdykoliv chceme, bez ohledu na to, zda jsme zrovna připojeni k internetu či nikoliv. Navíc v některých případech to může být jediná možnost, jak danou písničku najít. To je případ především starých hitů.

Problémem však je, jak stáhnout písničku z YouTube do PC Stahuj videa. Jistě, existuje několik webových stránek i programů ke stažení, které videa z tohoto serveru stáhnou. Ovšem ještě předtím musíme rozhodnout několik věcí.

Za prvé je důležité, v jakém formátu ji chceme stáhnout. Je totiž třeba mít na paměti, že zdaleka ne všechny přehrávače jsou kompatibilní se všemi formáty. Navíc každý z nich má jinou velikost, což je důležité, pokud na počítači nemáme příliš místa.

youtube4

V úvahu je třeba vzít také to, co s ní budeme dělat potom. Budeme si ji přehrávat pouze na počítači jako video? Přesuneme ji do chytrého mobilního telefonu, abychom ji mohli poslouchat na cestách? Nebo ji chceme vložit do MP3 přehrávače? Podle toho musíme vybrat, v jakém formátu ji chceme uložit.

Samozřejmě také ne všechny stahovací servery a programy jsou stejně kvalitní. Některé mohou obsahovat i viry a poškodit váš počítač. Proto je vždy třeba důkladně rozvážit, který z nich použijete. Možností je mnoho, takže se není třeba obávat, že nenajdete tu správnou.

Comments are closed.