Mobilní dům – vaše pohodlná a levná cesta k bydlení

Mobilní dům – vaše pohodlná a levná cesta k bydlení

Jestliže hledáte rozumný způsob, jak se rychle, pohodlně, a především za dobrou cenu dostat k vlastnímu bydlení, jistě vás osloví české mobilní domy!
Pokud jde o ostatní typy staveb anebo nemovitosti na prodej obecně, tak zde nepochodíte. Vždyť i malý byt v panelovém domě ve městě stojí několik miliónů korun, a na soukromí můžete v takovém případě zapomenout – hned za zdí budete mít z několika stran sousedy.žáby v domě, příjezd, stěhování
A pokud se bavíme o samostatných stavbách, jejich ceny jsou jako ze žánru science-fiction, protože začínají někde na pěti miliónech korun za ty nejmenší budovy.
Takže každého přirozeně napadne otázka, zda by na trhu nebylo také něco pro obyčejné lidi s průměrným příjmem?
Ale ano, to víte, že bylo. Záleží především na tom, jak moc jste skromní. Jestliže vám záleží na bydlení na samostatném pozemku, na kterém budete mít soukromí, ale nejste příliš nároční na podlahovou plochu, pak jsou pro vás tou nejlepší volbou již zmíněné mobilní domy. Ty pořídíte již za cenu okolo jednoho miliónu korun, což je na českém trhu s bydlením naprosto bezkonkurenční nabídka! A ještě navíc si můžete vybírat – můžete zvolit některý z již použitých modelů a vaše cena tak bude ještě nižší, anebo si můžete nechat postavit stavbu přesně na míru vašim potřebám.otevřené dveře do domu
Jediné, co je v takovém typu bydlení limitující, je již dříve zmíněná podlahová plocha. Ta odpovídá menšímu městskému bytu. Pakliže jste na takový typ bydlení uvyklí, pak rozdíl nepoznáte. V interiéru bude vypadat vše tak, jako v klasickém bytě – najdete tu jak veškeré spotřebiče, tak i nábytek, ložnici, a třeba i dětský pokoj. A samozřejmě nebudou chybět ani přípojky na energie, které budete ke spokojenému životu potřebovat.
Hotový mobilheim vám výrobce doveze až na místo, kde ho zároveň odborně usadí, a bezprostředně poté můžete začít bydlet – ať už na vlastním pozemku, anebo na tom pronajatém.


Nezařazené
Comments are closed.