Snažte se prodat pozemek u toho správného obchodníka

Snažte se prodat pozemek u toho správného obchodníka

Vlastníte-li byť i jen maličký pozemek v jakékoliv části republiky, určitě jste již dostali poštou doporučeně dopis nebo výzvu k tomu, abyste daný pozemek prodali. Většinou se v dopise představí nějaký mile vypadající pán i s fotkou a s nabídkou odkupu vaší nemovitosti.

Nikdy tam nebude cena, nikdy tam nebude jakákoliv jiná informace než ta, abyste okamžitě šli a zvedli telefon, případně napsali email. Tito překupníci se samozřejmě snaží být co možná nejpřívětivější a nejmilejší, aby vás ošálili a vy tak povolili. Určitě vás budou všemožně konejšit, říkat vám, jak jsou ceny na trhu teď nejlepší a jak je třeba prodat nemovitost takřka ihned.

pexels-jessica-bryant-1370704

Pokud ale přistoupíte na jejich hru, zavoláte jim nebo se jim ozvete přes elektronickou poštu, okamžitě na vás začnou valit nejrůznější pochybná data a kdo ví, jen proto, aby vás přesvědčili, že vlastně všechno je to fajn a všechno je pěkné, ovšem ceny jsou teď takové (ideálně polovina toho, co je skutečná kupní hodnota pozemku) a že je nejlepší zbavit se pozemku co nejdříve, protože tenhle a tenhle typ pozemku dnes netáhne a cena klesá dolů a pokud budete otálet, jen na tom proděláte. Samozřejmě většina lidí se lekne a řekne, že nic prodávat nebude. Ale je tu přesně ta menšina, která zazmatkuje o krok více a udělá přesně to, co po ní tihle prodejci chtějí – prodá nemovitost pod cenou.

pexels-pixabay-259588

Aniž by si lidé ověřovali informace, prodávají často nemovitosti, které mají daleko větší hodnotu. Překupníci se tak k těmto pozemkům lehce dostanou a poté je prodají například za trojnásobek. Je to velice nelichotivá vizitka, ovšem takový je svět. Pokud ale máte zájem skutečně svou nemovitost prodat, tak zvažte nás. Prodej pozemku Kolín Pozemek u Kolína můžete uskutečnit přes naši firmu, která se na odkup i prodej pozemků specializuje a se svými klienty jedná vždy férově a dodržuje všechny zásady dobrého obchodování, například i to, že za pozemek dostanete opravdu férovou nabídku, kterou prostě nemůžete odmítnout.

Comments are closed.