Zábavní park Polsko

Zábavní park Polsko

Určitě každý z nás rád vzpomíná na dětská léta, kdy jsme se bezstarostně točili na kolotočích v dětském parku. Tyto vzpomínky nás již budou doprovázet po celý život. Díky té radosti, kterou jsme pociťovali, patří mezi ty vzpomínky, které jsou nejcennější. Zábavní párky ale naštěstí vkročily i do 21. století a stala se z nich opravdu úžasná místa, kde nenajdete atrakce pouze pro děti, ale také pro dospělé. Takovým parkem je i Energylandia, která se nachází v Polsku. Park je naprosto skvělý, takže se rozhodně nelze divit tomu, že jej každý rok navštíví více než milion turistů.
Výhodou je, že si zde každý najde něco pro sebe a to bez ohledu na věk. Díky moderním technologiím vznikají nové atrakce, které jsou nejen vyšší, ale také mnohem rychlejší.
horská dráha
Každý, kdo rád vyhledává adrenalin, by měl Energylandii navštívit. Pokud nevíte, kde se nachází, pak je to napůl cesty mezi Katowicemi a Krakovem.
Jestli je něco, co rozhodně stojí za zmínku, pak je to Mega Coaster Hyperion, který je novinkou roku 2018. Jedná se o nejrychlejší a také nejvyšší Mega Coaster v Evropě. Má 77 metrů a spád 80 metrů. Rychlost jízdy je 140 km/h.
Na milovníky vody zde čeká Speed Water Coaster, což je kombinace horské dráhy a vodní jízdy. Rychlost je 110 km/h. Hektolitry vody vám jistě zaručí nezapomenutelný zážitek.
obří kolo
Mezi novinkami najdete ale také Tropical Fun. Zahrnuje 10 vodních skluzavek, které mají různou náročnost. Je mezi nimi dokonce i Kamikadze. Pád z výšky až 90 metrů jistě láká spoustu lidí. Možná že i právě vás.
Líbit by se vám mohl i Exotic Fun, který nabízí jízdu ve všech směrech a to bez držení.
Rádi byste pocítili sílu Tsunami? Pak byste měli navštívit Tsunami Dropper, který má 40 metrů.
Zóna jistě mile překvapí všechny hledače zážitků. Vydejte se do tohoto parku i vy. Uvidíte, že rozhodně nebude čeho litovat. Ba právě naopak.

Comments are closed.