Zásnuby aneb jak zvolit správné místo a načasování?

Zásnuby aneb jak zvolit správné místo a načasování?

Víceméně každá žena se v životě dostane do fáze, kdy je připravena se vdát. Ve většině případů dosáhne této fáze v době, kdy je v dlouhodobém spokojeném vztahu, nebo když zjistí, že čeká potomka. Existují ale také případy žen, které dosáhly určitého věku, ale svého prince bohužel ještě nenašly. Pokud patříte k této sortě, nezoufejte! Jistě se jednoho dne a ve správný čas ten pravý objeví.
svatba na pláži
Říkáte si, že jste připravená, ale on se ne a ne vyslovit? Proč mu to tak dlouho trvá? Nebojí se snad vážného závazku? Nebo snad čeká na správnou chvíli a místo? Představily jste si někdy, dámy, jak vypadá žádost o ruku z pohledu muže? Pro oba z vás to nepochybně je , ale přece jen pro muže to musí být také řádná dávka stresu. Ať už se jedná o povolení otce jeho nastávající, nebo správný výběr prstýnku, o velikosti a počtu diamantů nemluvě. A v neposlední řadě finální závěr, zda mu jeho milá odpoví své „ANO“!
Správné načasování
Co se týče načasování, neexistuje žádné přesně stanovené časové rozmezí. Jednoduše to oba musíte cítit. Někdo je na svatbu připraven již po několika měsících vztahu, někomu to trvá i několik let. Proto není radno tuto záležitost uspěchat a raději si chvíli počkat. Z toho vyplývá, že není příliš důležité, kdy se spolu vezmete, ale nejdůležitější je, aby vám to vydrželo co nejdéle.
prsten v krabičce
Správný výběr místa
Důležité je nejen načasování, ale také volba místa žádosti o ruku. Může to být místo, které pro vás oba něco znamená. Například místo vašeho prvního setkání, prvního rande, prvního polibku. V poslední době je také skvělou volbou žádosti o ruku dovolená u moře. Jen si to představte. Procházka po písečné pláži, západ slunce, šumění moře, co víc si přát.
Tuto možnost se doporučuje ale až tehdy, kdy jste spolu už pár takových dovolených zažili. Dovolené jsou určeny především k relaxaci, ale jsou také ornou půdou pro hádky. Pozor na to!

Comments are closed.