Jde to i bez chloru

Jde to i bez chloru


Bohužel doba je taková, že čím dál více lidí trpí nejrůznějšími alergiemi a kožními onemocněními, kvůli kterým se vyhýbají vodním radovánkám v bazénech ošetřovaných chlorem. Až do nedávné doby byl bohužel chlor jediným přípravkem bazénové chemie, který dokázal dokonale ošetřit bazénovou vodu a zbavit ji nepříjemných bakterií a mikrobů, kteří mohou zapříčinit vznik nejrůznějších druhů řas a dalších problémů, díky kterým by byla bazénová voda nepoužitelná a nevhodná ke koupání.
opalování v bazénu
My Vám nabízíme možnost citlivějšího ošetření bazénové vody, ale při tom se stejně dokonalým účinkem. Přípravky bezchlorové chemie, které najdete v naší široké nabídce, udržují bazénovou vodu stejně dokonale jako chlorové přípravky, zbavují vodu nepříjemných bakterií a řas a udržují křišťálově čistou a to bez chemického zápachu a bez toho, aby nějak měnili či narušovali vlastnosti vody.
Aktivní kyslík je tekutým přípravkem vhodných do všech druhů domácích bazénů, který mohou využívat k ošetření bazénové vody všichni ti, kdož mají třeba alergii na chlor nebo nemají rádi chlorový zápach a také lidé s citlivější pokožkou. Kromě tohoto tekutého přípravku najdete v naší opravdu velké nabídce bazénové chemie také přípravky tabletové či kyslíkové krystaly, které jsou zde připraveny pro ty z Vás, kteří raději využívají pevných přípravků k ošetření bazénové vody.
děti u kraje bazénu
Pokud tedy chcete mít na zahradě svůj vlastní bazén a nechcete využívat k ošetření bazénové vody chlorové přípravky, nemusíte se hned vzdávat svého snu o vlastním koupání na zahradě, ale můžete využít právě této skvělé nabídky. Jistě i Vy budete s přípravky na bázi kyslíku velmi spokojeni a konečně si budete moci užívat vodních radovánek bez chemického zápachu chloru a přitom v dokonale čisté průzračné bazénové vodě.

Comments are closed.