Peníze hned a bez zbytečných otázek

Peníze hned a bez zbytečných otázek

Jestliže budete potřebovat větší množství finančních prostředků v krátké době, pak jistě vaše kroky nebudou směřovat do banky. Tam se totiž nejprve zjišťují veškeré dostupné a potřebné (někdy i nepotřebné) informace o vaší osobě. Tím se logicky celý proces velice zdrží a mezitím mohou vaše potíže přerůst ve skutečně velké problémy.

hypotéka

  • Další brzdou, která zabrání poskytnutí úvěru, může být záznam v některém z registrů dlužníků.
    • Mnoho podnikatelů se setkalo se situací, kdy některému důležitému úřadu prostě zaplatili jen o pár dnů později a na dalších pět let se dostali do registru dlužníků.
    • Tím pádem jsou pro banku nebonitními klienty a nemají na některé finanční produkty nárok.

Jestliže víte o některé podobné překážce, pak raději neriskujte a obraťte se přímo na nebankovního poskytovatele. Tam totiž máte jistotu, že se nikdo nebude pídit po tom, jaký je váš příjem anebo zjišťovat více podrobností ze zmíněných registrů. Finanční produkt, kterým je nebankovní hypotéka je bezúčelová. Což znamená, že si s její pomocí můžete vyplatit exekuce, zbavit se nevhodných zástav a dalších dluhů. Mnoho klientů si pomocí tohoto úvěru konsoliduje nevýhodné půjčky a drahé úvěry.

Rychlost vyřízení vás překvapí

Finanční prostředky se poskytují v podstatě na všechny druhy nemovitostí, které se nacházejí na území České republiky. Není problém získat ani hypotéku na pozemek nebo na družstevní byt. Pokud na finanční prostředky spěcháte, pak je možné vše vyřídit i za čtyřiadvacet hodin.

kufr peněz

  • Postup je jednoduchý.
    • Vyplníte on-line žádost a spolu s fotografiemi nemovitosti ji zašlete internetovou cestou.
    • Pak už počkáte na kontakt a schválení.

Odpadá tedy i jakékoliv cestování na pobočku. Podepsáním smlouvy však není dáno, že už není cesty zpět. Jestliže si to do čtrnácti dnů rozmyslíte, můžete od smlouvy odstoupit.

Comments are closed.